Perşembe Nano Hacks: Siyah iPod Kulaklıklar

Yapma Perşembe günleri için günde Hack’de yeni bir fonksiyona başlıyoruz: Perşembe Nano Hacks. Günün “Hack” bizim Gereklilikten daha fazlasıdır: Siyah iPod Nano ile çirkin beyaz kulaklıklar? EW! Lütfen gerçek bir iPod Nano Hack için gelecek Perşembe günü geri gelin mi?

REOLORING kablolarıyla birlikte, lütfen çıkış yapmanın yanı sıra lütfen sonucunu kontrol edin. (Hadi bu hack kesinlikle hayallerdeki şeylerin yapıldığını belirtelim.)

İhtiyacınız olacak: – iPod kulaklıklar. Onlar sadece beyaz olarak mevcuttur. – siyah olan plastidip (dipping türünü kullandık, ancak siyahta sprey aerosol türünü öneriyoruz) – tamamladığınızda atlayabileceğiniz küçük bir boya fırçası – Kürdan – sopa veya çubuk plastidip’i karıştırmak için – Koathangers – Bant – Gizleme boşa harcamak için çok zaman

İlk önce çalışma alanınıza biraz kağıt koyun. Tam burada, Korkunç derecede uyumsuz iPod kulaklıklarımızın yanı sıra siyah iPod Nano’larımızla teminatlı masamız:

Sonra kulaklıklardan yanı sıra, mini jack konnektörünün metal kısmını gizleme bandı olan ve kendimizi iki eski koathaneden bir kurutma rafı haline getirdik:

Sonra, plastidip’i, eski bir çubukla birlikte, bir boya fırçasını kullanmanın yanı sıra, bir boya fırçasını kullanmanın, küçük kısa darbelerdeki kabloları dikkatlice boyadıklarını karıştırdık. Bir alanı kaçırırsanız, kuru olduğunda dokunarak gerçeklerden sonra onu onarabilirsiniz. Küreselleştiğinde, sadece kurumasını bekleyin ve sorun yaşayan bölgeyi soyun. PlastiDIP püskürtme boyası aksine, iPod kulaklık kablolarının hemen dışındadır. PLASTIDIP, tamamen kurulamadan önce ilk önce ayarlanmaya başladığında, gizleme bandını soyduğunuzdan emin olun. Kabloların bir Y’ye bölündüğü küçük plastik parçayı bir araya getirmeye karar verdik.

Kablolar kuru olduğunda (yaklaşık yarım saat kadar sürer) kulaklıklar hazırlayın. Ayrıca onları beyaz bırakmayı seçebilirsiniz. Ancak, her şey siyah siyah siyah olana kadar memnun değildik. Bir kutu kesici veya başka bir keskin bıçakla birlikte gizleme bandını dikkatlice kesin metal çemberi ve bu parçayı soymak için bir sekmeyi bırakmayı hatırlamayın. Halvalan kürdanların son milimetresini koparmanın yanı sıra, her kulaklığın arka tarafındaki yedi deliğe getirin. Bu “liman” deliklerini açık tutacaktır.

PLASTIDIP’i dikkatlice boyayın (belki de bu ürün, kürdan yerinden çıkarılmadan kulaklıklar üzerinde kullanılmamalıdır. Yine, plastidip, kenarları pürüzsüz tutmaya başlamadan hemen önce gizleme bandını ortadan kaldırın. Kürdanları şu anda da ortadan kaldırın. Artık bu gibi bir şey görünen bir kulaklığınız olacak (l işaretçilerinin boyanmamış olarak ve r işaretçilerinin yanı sıra ayrılmak için seçtik):

Evet, önceki resimde oldukça topaklıdır, ancak bunu tekrarlamak isterseniz, plastidip bir kenarın soyulmasına başlarsanız, plastidip kabarıklar.

İşte bizim tamamlanmış iPod kulaklık seti ve (gerçekten çizik) siyah iPod nano:

Sonuç: Bu mod buna değer mi? Hayır. Bu hack, çabanın yanı sıra zaman kadarıyla gerçekten anlamsız. Plastidip’i kablolarda sorunsuz bir şekilde almak gerçekten zor. Plastidip’teki siyah sprey ile denemeniz durumunda lütfen bize bildirin. Muhabirimiz [MARKIE], geleneksel boya ile sprey boyaması ve nihayetinde boya çatlamıştı, bu yüzden ilk başta plastidip ile gittik. Bununla birlikte, yeniden renklendirmenin teknik unsurlarının yanı sıra, iPod kulaklıklar, diğer üreticiler tarafından kulak heaphonlarında bile ucuza bile en düşük kaliteye kıyasla gerçekten düşük kalitelidir.

Gelecek hafta aylarında, ipod nano dışını kesmek için düzenli taahhüdümüze başladığımız için. Evet, önümüzdeki hafta hack gerçekten işlevsellik eklemek için iPod nano’yu açmayı içerecektir. Perşembe günkü Nano Hacks işlevimiz için Nano Hacks için herhangi bir tür kavramınız varsa veya iPod nano’nuzu zaten hacklediyseniz, bizi bir Holler köpeği bağır.