Search for:
20 dolarlık arabaları çalmak

[yingtao zeng], [qing yang] ve [Jun Li], AKA [UnicornTeam], şu ana kadar bulunan bir pasif anahtarsız giriş sistemi kesmek için en uygun yolu geliştirdi. Bazı otomobiller: parçalarda yaklaşık 22 $, para ver ya da para çekme. Ancak hepsi bu, bu tür saldırıların önceki bilinen etkili aralığını 100 m ila yaklaşık 320 m artırmayı başarırlar. Birkaç hafta önce Hitb Amsterdam’da bir konuşma yaptılar ve sonuçlarını gösterdiler.

Özündeki saldırı yeni değil ve esasen sadece Keyfob için bir aralık genişletici yaratıyor. Bir radyo arabanın yakınında kalır, diğeri araba anahtarının yanında kalır ve iki radyo, arabadan gelen sinyalleri Keyfob’a ve tam tersidir. Hack’in bu sürümü, [UnicornTeam] ‘nın, NXP tarafından üretilen anahtarsız giriş sistemi sinyallerini tersine çevirir ve kodu çözülmüş sinyalleri seçtikleri kanalıyla gönderebilirler. Söyleyebileceğimize olan tek kısıtlama, bu şanzıman zaman aşımı. Hepsi 27 ms içinde gerçekleşmelidir. Bunu radyo yerine internet üzerinden pratik olarak çekebilirsiniz.

Gerçek anahtar kodu, biritag2 saldırısında olduğu gibi çatlamaz. Yuvarlanan esansiyel bir keyfob’u hacklemek gibi değil. Sinyaller sadece iki cihaz arasında sadece kokular, çözülür ve aktarılır.

Araştırmacılardan önerilen bir düzeltme, bu 27 ms zaman aşımını azaltmaktır. Yeterince kısa ise, en azından bu tür saldırılar için mesafe azalır. Bu, nihayetinde yeni arabalara yapılan bir saldırının etkisini azaltabilir veya azaltabilseymiş olsa bile, eski arabalar hala risk altındadır. Pasif anahtarsız sistemin GET-GO’ten kırıldığını öne sürüyoruz: KeyFob’un aracınızı herhangi bir kullanıcı etkileşimi olmadan açıp başlatmak için izin vermesini istiyoruz. Araba şoförleri gerçekten çok tembeller, arabalarının kilidini açmak için bir düğmeye basamıyorlar mı? Her neyse, bu sistemlerden biriyle sıkışıp kaldıysanız, tek seferlik geri dönüşü tinfoil şapkasıdır. Tabii ki KeyFob için.

[via kablolu]

Perşembe Nano Hacks: Siyah iPod Kulaklıklar

Yapma Perşembe günleri için günde Hack’de yeni bir fonksiyona başlıyoruz: Perşembe Nano Hacks. Günün “Hack” bizim Gereklilikten daha fazlasıdır: Siyah iPod Nano ile çirkin beyaz kulaklıklar? EW! Lütfen gerçek bir iPod Nano Hack için gelecek Perşembe günü geri gelin mi?

REOLORING kablolarıyla birlikte, lütfen çıkış yapmanın yanı sıra lütfen sonucunu kontrol edin. (Hadi bu hack kesinlikle hayallerdeki şeylerin yapıldığını belirtelim.)

İhtiyacınız olacak: – iPod kulaklıklar. Onlar sadece beyaz olarak mevcuttur. – siyah olan plastidip (dipping türünü kullandık, ancak siyahta sprey aerosol türünü öneriyoruz) – tamamladığınızda atlayabileceğiniz küçük bir boya fırçası – Kürdan – sopa veya çubuk plastidip’i karıştırmak için – Koathangers – Bant – Gizleme boşa harcamak için çok zaman

İlk önce çalışma alanınıza biraz kağıt koyun. Tam burada, Korkunç derecede uyumsuz iPod kulaklıklarımızın yanı sıra siyah iPod Nano’larımızla teminatlı masamız:

Sonra kulaklıklardan yanı sıra, mini jack konnektörünün metal kısmını gizleme bandı olan ve kendimizi iki eski koathaneden bir kurutma rafı haline getirdik:

Sonra, plastidip’i, eski bir çubukla birlikte, bir boya fırçasını kullanmanın yanı sıra, bir boya fırçasını kullanmanın, küçük kısa darbelerdeki kabloları dikkatlice boyadıklarını karıştırdık. Bir alanı kaçırırsanız, kuru olduğunda dokunarak gerçeklerden sonra onu onarabilirsiniz. Küreselleştiğinde, sadece kurumasını bekleyin ve sorun yaşayan bölgeyi soyun. PlastiDIP püskürtme boyası aksine, iPod kulaklık kablolarının hemen dışındadır. PLASTIDIP, tamamen kurulamadan önce ilk önce ayarlanmaya başladığında, gizleme bandını soyduğunuzdan emin olun. Kabloların bir Y’ye bölündüğü küçük plastik parçayı bir araya getirmeye karar verdik.

Kablolar kuru olduğunda (yaklaşık yarım saat kadar sürer) kulaklıklar hazırlayın. Ayrıca onları beyaz bırakmayı seçebilirsiniz. Ancak, her şey siyah siyah siyah olana kadar memnun değildik. Bir kutu kesici veya başka bir keskin bıçakla birlikte gizleme bandını dikkatlice kesin metal çemberi ve bu parçayı soymak için bir sekmeyi bırakmayı hatırlamayın. Halvalan kürdanların son milimetresini koparmanın yanı sıra, her kulaklığın arka tarafındaki yedi deliğe getirin. Bu “liman” deliklerini açık tutacaktır.

PLASTIDIP’i dikkatlice boyayın (belki de bu ürün, kürdan yerinden çıkarılmadan kulaklıklar üzerinde kullanılmamalıdır. Yine, plastidip, kenarları pürüzsüz tutmaya başlamadan hemen önce gizleme bandını ortadan kaldırın. Kürdanları şu anda da ortadan kaldırın. Artık bu gibi bir şey görünen bir kulaklığınız olacak (l işaretçilerinin boyanmamış olarak ve r işaretçilerinin yanı sıra ayrılmak için seçtik):

Evet, önceki resimde oldukça topaklıdır, ancak bunu tekrarlamak isterseniz, plastidip bir kenarın soyulmasına başlarsanız, plastidip kabarıklar.

İşte bizim tamamlanmış iPod kulaklık seti ve (gerçekten çizik) siyah iPod nano:

Sonuç: Bu mod buna değer mi? Hayır. Bu hack, çabanın yanı sıra zaman kadarıyla gerçekten anlamsız. Plastidip’i kablolarda sorunsuz bir şekilde almak gerçekten zor. Plastidip’teki siyah sprey ile denemeniz durumunda lütfen bize bildirin. Muhabirimiz [MARKIE], geleneksel boya ile sprey boyaması ve nihayetinde boya çatlamıştı, bu yüzden ilk başta plastidip ile gittik. Bununla birlikte, yeniden renklendirmenin teknik unsurlarının yanı sıra, iPod kulaklıklar, diğer üreticiler tarafından kulak heaphonlarında bile ucuza bile en düşük kaliteye kıyasla gerçekten düşük kalitelidir.

Gelecek hafta aylarında, ipod nano dışını kesmek için düzenli taahhüdümüze başladığımız için. Evet, önümüzdeki hafta hack gerçekten işlevsellik eklemek için iPod nano’yu açmayı içerecektir. Perşembe günkü Nano Hacks işlevimiz için Nano Hacks için herhangi bir tür kavramınız varsa veya iPod nano’nuzu zaten hacklediyseniz, bizi bir Holler köpeği bağır.

Eski yorum sistemimize geri dönüyor!

Cuma günü, yorum sistemimizi yükseltecekti. Hafta sonu boyunca değerlendirildi, sonunda WordPress sistemine geri dönmeyi seçtim. Tam burada nedenleri:

1. Eski yorumlarımız hiç geçmedi.

IntenseDeBate Sistem, eski mesajlarımızı yeni sisteme içe aktarmanın yanı sıra tek bir düğmeyi de tıklayabilirim. Bu cuma yaptım ve sayfa asla% 0’dan geçmedi. Cumartesi gecesi bir kez daha cumartesi gecesi, bu sabah orada% 0 ithalat (Pazartesi). Eski mesajlarımız az önce ithal edilmedi. Yorum veritabanımızın çok büyük olduğu için (ben sorguladım) ya da ne olduğunu anlamıyorum. Destekleriyle temasa geçmeye gittim, ancak hafta sonları için onları keşfetti. Bu, büyük bir anlaşma değil, ancak ithalatçı bir el kitabı olsaydı, kimsenin yapması gereken bir şey değil mi? Eğer öyleyse, büyük olasılıkla İthalatçı sayfasında uyarıcı olarak uyarmalılar.

2. Zarif olarak başarısız olmadı.

Çok sayıda e-posta sahibim ve yorumların, insanlar komut dosyası engelleyicileri veya belirli bir Android cihazları kullandıklarında gösterildiğini belirten yorumlarım vardı. Yoğunlaşma sitesi, birinin bir komut dosyası engelleyicisi kullanmasından bile sistemlerinin yorum göstereceğini beyan eder. Bunu şahsen test etmedim ve açıkçası zorunda değilim. Bu insanlar yanlış olsa bile veya tuhaf kuruluşlara sahip olsa bile, malzememizin bile göstermediği şikayetleri göz ardı edemiyorum.

3. Tüm cevapları varsayılan olarak genişletemedim ya da belki de bir salakım.

Varsayılan olarak genişletilmiş tüm yorum konularını taramak için herhangi bir yerde bir seçim görmedim. Belki de sadece gözden kaçırdım. Belki de ona bazı CSS tekniği var. Yorumlarımıza genişledik. Sık sık yorumlarda kısa makalenin kendisinden çok daha fazla bilgi var. Yuvalanmış Cevaplarıyla birlikte, kullanışlı bir şey olup olmadığını görmek için her tek ipliği tıklamanız gerekir. Bu, ikna olduğum kadar belirgin bir fonksiyondur, bir süredir aptal gittim ve bunu sağlayan düğmeyi kontrol etmedi, kesinlikle onu atlamadılar.

Bu 3 nedenden dolayı elimine ettim. Tıpkı onlar olduğu gibi, herhangi bir sorun olmadan ortaya çıktı.

Senselamp, ışık armatürlerini değiştirerek odaları otomatikleştirir

Bu çarpıcı ışık fikstürünün aslında bir birlikte ev otomasyon projesi olduğunu mı düşünüyorsunuz? Tamam, bu yüzden bu tel karışıklık, [Hristiyan] inşa ettiği üç versiyonun ikincisidir. Odadaki bir ışık fikstürünü değiştirir, ancak yakından bakarsanız, yapıya dahil edilmiş kompakt bir flüoresan ampul olduğunu görürsünüz. Lazer kesim çerçevesi, donanımın geri kalanını monte etmek için bir yer sağlarken, bir lamba gölgesinin biraz işlev görür.

Son sürüm işleri biraz temizler ve PIR hareket sensörü için bu sürüme tasarlamayı unuttuğu için bir ayak izi ekler. Fikir, her lambanın odadaki hareketini izlemesi, ışığı gerektiği gibi tekrar açıp kapatmasıdır. Işığa bağlı bir direnç, ampulün sadece gün boyunca elektrik israf etmemek için karanlık olması durumunda, ampulün yalnızca güçlenmesini sağlar.

Build, sıcaklık ve nem verilerini bildiren bir sensör paketi içerir. İletişim, evinde kurulu dört birimin her birine yuvarlanan bir WR703N yönlendirici tarafından sağlanır. Bu tür bir donanımın emrinde, bir IR LED’i ve lambalara bir kod ekleyerek her IR uzaktan kumanda cihazını ağ üzerinden kontrol etmek için bir geçiş olmalıdır.

Jeep Wrangler, tampondan

[ED], Jeep Wrangler’e basınçlı bir su musluğu ekleyen bir hack ile oldukça yenilikçi oldu. Arka gezgin tamponundaki musluk şimdi çamurladıktan sonra araçtan çıkmasını sağlar, dalıştan sonra dalış dişlisini durulayın, ancak genellikle kullanışlı olarak mevcuttur.

Koşu suyunu istiyorsanız, koymak için bir konuma sahip olmalısınız. Bu gerçekten proje için kavramını teşvik etti. [ED], tamponun içi boş olduğunu ve ayrıca altta biraz tahliye delikleri olduğunu fark etti. Bunları taktıktan sonra, tepeye bir doldurma deliği eklendikten sonra, yaklaşık yedi galon için bir rezervuar olduğunu keşfetti. Suyu çıkarmak için bir RV üzerinde kullanılacak bir pompa ekledi. Bu uygulama için tamamen çalışmasını sağlayan özellikleri var: Batarya voltajından çıkıyor, musluğun su basıncına göre açıldığında hem de rezervuar çalışması durumunda kendini kapatacağını hemen kapatacak. kuru. Spigot’a uzman bir görünüm sağlamak için bir çerçeve tasarladı. Yukarıdaki resimdeki çerçevenin dışında, basınçlı hava için bir ekdir. Jeep için bir sonraki organize işi bir hava kompresörü eklemektir.

Aradan sonra, bir su pompası testine ek olarak, kurulu sistemin bir demosunu görebilirsiniz.

Bitmiş Demo:

Pompa testi:

SEGA denetleyicisi, oto-fırlatma emülatörü

[Joe’s] karısı, Sega oyunları oynamaya başladı ve deneyimi yaşayarak gevşemesine yardımcı olmak istedi. Çünkü seyahat ederken kullandığı iş bilgisayarı, emülatörleri kurmak için iyi bir yer değil.

Bu tür bir şeyi birkaç kez daha önce gördük (bir SNES denetleyicisinde XBMC ile bile), ancak son zamanlarda düşünmediğimiz bir şey var. Windows’un yeni sürümleri, USB sürücüler için otomatik başlat devre dışı bırakıldı. Ancak [Joe], yine de otomatik fırlatmayı yöneten bazı USB çubukları olduğunu biliyordu, böylece bu çalışmaların nasıl çalıştığını araştırdı. İki bölümü olduğu ortaya çıktı, biri bir CD-ROM’a benzeyen bir CDF’ler olarak biçimlendirilmiş ve otomatik başlatmayı sağlayan bir CDF olarak biçimlendirilir. Bu yöntemi bir USB çubuğunu bölmek, ROM’ları toplu depolama bölümüne ve emülatör ve CDFS bölümüne kaydetme yöntemini kullandı. Kırık hack’i bitirmek için denetleyiciyi açın ve bir USB hub’u ve PCB için başparmak sürücüsünden oda bulun.

Eğer etrafta yatan kartuşlar varsa, ROM’ları USB üzerinden çıkarabilirsiniz.

Kinect tahrikli sepet alışverişi, bir snap

[Luis de Matos] ‘ı, bireylerin engelli bireylerin hayatlarını geliştirmek için çok sayıda yaptığı gibi, çok sayıda yaptığı gibi, temiz bir Kinect projesi üzerinde çalışıyor. Wi-Go Projesi engelli kişilere yönelik olsa da, yaşlılara ve hamile kadınlara da oldukça faydalı olabilir.

Wi-Go, arkaya monte edilmiş bir kinect sensörü olan motorlu bir alışveriş sepetidir. Sensör bir dizüstü bilgisayar ile arayüzler ve beklediğiniz kadar işlev görür, o zamanlar, nesneler ve insanlar için sepetin önündeki alanı taramak. Bireyi tanımladıktan sonra, yardımın ima edildikten sonra, sepet, kişi ortak alışveriş rutinleri hakkında devam ederken geride kalır. Robot, çarpışmaları önlemek için güvenli bir mesafeyi korur, ancak mal taşımak için kullanılabilecek şekilde erişimde kalır.

Aşağıdaki videoyu bir araya getirirseniz, Wi-GO-GO-GO eylemini görebilirsiniz. Tek bir tekerlekli sandalyedeki bir bireyin tek başına bir alışveriş sepeti kullanması için ne kadar zorlanacağını göstererek başlar ve Wi-Go’nun Wi-Go ile ne kadar daha basit şey olduğunu göstererek takip ederek takip eder.

Proje yalnızca şu anda prototip formundayken, yerel süpermarkette Wi-Go gibi cihazları görene kadar sadece bir zaman meselesi olacağından şüpheleniyoruz.

[Vimeo w = 470]