Bisected motor çok güzel bir lamba yapar – hala kranklar

, popüler üst dişli v8 sehpaya doğru bir başlangıç ​​adımı olarak, [İngilizce çay], küçük bir tek silindirli motoru, pistonun mekanik çalıştırılmasını kullanan bir masa lambasına dönüştürdü. yanı sıra kapalı. Bu hack’in yapımında hiçbir-bedenli motor zarar görmemişti, çünkü bu zaten bir cesetti – [Bay Çay] evinde ekranın yanı sıra uzanıyor.

Öngörülemeyen bir ışın ışığı yoksa, tüm pasları, boyayı temizlemek için tüm pasları temizlemek için bir miktar kumlama, boyayı temizlemek için bir miktar kumlama ile uyması için bir demir testeresinde 30 dakika boyunca yerleşti. Temiz olduğunda kendini yeniden boyadı. Clearcoats’ın yanı sıra boya arasında, metalin üzerine 20 kat eklediğini düşündü.

Sonra bazı odun bölümlerinin yanı sıra, daha sonra siyah boyadığı için ıslak şekillendirilmiş deri üretti. Motordan daha az yeni bir Walmart lambası hakkında daha az umursar, onu elektrikli elemanları için de vivize etti.

Şaftta bir krank olmadan, lambayı açmak veya kapatmak için biraz rahatsız görünüyor, ancak sadece bir mandallama anlık bir butonu yapmak için sadece yeterli basınç gereklidir. Her türlü ziyaretçi için kendi, ölü kompresörlerin yanı sıra gaz elektrikli aletleri nispeten tipik ve hurdalıkta neredeyse ücretsizdir. Bir çalışma motorunu sonunda tekrar bir kez daha gerektiğinde motor tabanlı işler başlamak için korkutucu olabilir. Bitiş, çünkü bunlara sadece bir inşaat malzemesi olarak motoru kullandığınız bir işte bu gibi bir işte aşina olmak, ayağınızı kapıya almak için basit bir yöntemdir.

Pistonun kırılmasından sonra videoyu ışığı yanıp söndürün.

İpucu için [Helix] teşekkürler.

[Type’ı tamir etmek için güncellendi]