Çizilecek 3D yazıcı, kayalık katı performansı gösterir

Bu günlerde dışarı çıkmak ve 3D yazıcı almak için süper kolay (süper ucuz değil). Ancak [Mario Lukas] gibi çılgın becerileri varsa, belki bir demet parçalanmış parça (çevrilmiş) kullanarak 3D baskı yapabilirsiniz. Yapı hakkında altı makale yayınladı ve mola sonrası zevk alabileceğiniz bir tanıtım videosunu bir araya getirdi.

Bir tarayıcıda bir kurtarılmış parça yığını ve dört farklı yazıcı bulundu. Ayrıca işi eski bir PSU ile güçlendiriyor. Sıcak yatak ve ekstruder, akıllıca bir yatırım olan yepyenidir. Dişli çubuk ve yataklardan emin değiliz, ancak bunlara da yeni oldukları için bahse girerdik. Elektronik üzerinde çalışmak için zaman geldiğinde, yazıcı ve bilgisayar için geçiş için bir Arduino tahtası seçti. Eksenleri sürmek için dört step motorlu motorlu panoları kullanır. Bağlantılar biraz karmaşık olabilir ve aslında geliştirme aşamasında kurul kurullarından birini ‘tütsüyor.

Mekanik yapı eşyalarından biri, bir t şeklinde yönlendirilen bir kayış gösterir. Bu, bu H-bot tarzı yazıcının kullandığı şeye benzer olup olmadığını merak ediyoruz?