Tüm Kemer Öğütücülerinin Annesi

Bu günlerde herkes bant değirmeni inşa ediyor gibi görünüyor. [Jeremy Schmidt] sadece bandwagon’u umut ediyor, ancak yanlış olursunuz. İhtiyaçları için mükemmel kemer öğütücüsünü taramak için iki yıl sürdü. Şimdi mükemmel canavarı geliştirdi ve söylemeliyiz, oldukça etkileyici!

[Jeremy], eğim yapabilen öğütücüler görmüştü, ancak çoğu, tablo da dahil olmak üzere tüm makineyi eğin. Makinesini bağımsız bir tablo ile tasarladı. Bu, tablo düz kalırken, kayışın herhangi bir açıyla yerleştirilebileceği anlamına gelir. İş parçasına 45 derecelik bir açıyla bir program öğütülmesi ile gerçekten büyüleyici tamamlandığını başardı.

Hiçbir gelişme sorunları olmadan değil. [Jeremy’s] davasında, makine ve tabloların yanı sıra bir alıcı olarak işlev gören kutuyu oluşturuyordu. Rutin kare tüp stoğu yeterince sağlam değildi, bu yüzden bar stoğu gidecek yöntemdi. Kutuyu oluşturmada ilk girişim, kaynak gerilmeleri nedeniyle çarpık bir tüple sonuçlandı. [Jeremy], ikinci kez daha temkinliydi, bölümden dört kaynağın bölümüne geçti. Bu, sıcaklığın yanı sıra binin yanı sıra sıcak kaldı.

Nihai sonuç, kesinlikle [Jeremy] ‘de atabileceği hiçbir şeye dayanacak inanılmaz derecede sert bir makinedir.

İşte daha fazla kemer değirmenini görmek istiyorsanız, [BOB] ‘nün Koşu Bandı Bant değirmeni veya [Mike’s] dönüşümünü inceleyin.