Search for:
Birlikte hacked Mac bir Hackosh değil

bu 20 “imac’ı inceleyin. tuhaf bir şeye dikkat edin? Apple logosunun üzerindeki markalaşmaya dikkatlice bakın. Bu imac’ın bir araya geldiği için sizi öneren tek şey, değiştirme ekranındaki Acer logosudur.

Çok yaygın olarak yakalandığımız gibi, [Flippy] anlaşmalar için ebay tarıyordu. 35 $ ​​için alüminyum IMAC gibi satın alımlara düştüğünüzden beri zararlı bir faaliyettir. Bu, ekran olarak kullanmak için son derece ince bir LED LCD ekranın satın alınmasına neden oldu. Imac’ın cam çerçevesinin arkasında, [Flippy] ‘ı rahatsız etmeyen üst köşedeki küçük bir yongaya sahip olan Cam Çerçevesinin arkasına sığar. Bunun kullanılmadığı bir MacBook Pro’nun sindirim sistemlerinin sindirim sistemlerinin sindirim traktlarını eklemek için gerçekten çok ince olmasıdır. Gerisi için muhasebeleştirilen birincil elemanların tamamı, tüm kablolu televizyon konnektörlerinin tümünü yönlendirmenin yanı sıra USB portları için açıklıklar ekleyerek gerçekten lojistiktir. Bittiği şey, düşük uç fiyatı için üst düzey bir bilgisayardır.

Çizilecek 3D yazıcı, kayalık katı performansı gösterir

Bu günlerde dışarı çıkmak ve 3D yazıcı almak için süper kolay (süper ucuz değil). Ancak [Mario Lukas] gibi çılgın becerileri varsa, belki bir demet parçalanmış parça (çevrilmiş) kullanarak 3D baskı yapabilirsiniz. Yapı hakkında altı makale yayınladı ve mola sonrası zevk alabileceğiniz bir tanıtım videosunu bir araya getirdi.

Bir tarayıcıda bir kurtarılmış parça yığını ve dört farklı yazıcı bulundu. Ayrıca işi eski bir PSU ile güçlendiriyor. Sıcak yatak ve ekstruder, akıllıca bir yatırım olan yepyenidir. Dişli çubuk ve yataklardan emin değiliz, ancak bunlara da yeni oldukları için bahse girerdik. Elektronik üzerinde çalışmak için zaman geldiğinde, yazıcı ve bilgisayar için geçiş için bir Arduino tahtası seçti. Eksenleri sürmek için dört step motorlu motorlu panoları kullanır. Bağlantılar biraz karmaşık olabilir ve aslında geliştirme aşamasında kurul kurullarından birini ‘tütsüyor.

Mekanik yapı eşyalarından biri, bir t şeklinde yönlendirilen bir kayış gösterir. Bu, bu H-bot tarzı yazıcının kullandığı şeye benzer olup olmadığını merak ediyoruz?

En iyi 10 hackleme videosu

günün geri kalanına elveda. İşte gerçek hacking hakkında en iyi 10 en iyi 10 video. Hollywood’un iki kez sunduğu hollywood’un sunduğu mutlak en kötüydü. O zaman, Hollywood’un çıkarabileceği en iyisini yaptık. Şimdi gerçek şeyden zevk alıyoruz. Gerçekten olduğu gibi hacklemek için gözlerinizi ziyafet edin. Bu listede, her türlü hack, işleri bir araya getirerek toplayıcıyı kilitlemek için. Garajınıza sosyal mühendisliğe kadar bilgisayar oluşturma.

Bunların çoğu bile, YouTube’da tam olarak mevcuttur!

İşte liste:

10. KGB, bilgisayar ve ben.
Bir hacker ve onu takip eden birinin gerçek hikayesi.

9. BBS: Belgesel
BBS sisteminin tarihçesi, kuruluşundan ölümüne kadar.

8. Yetkisiz Erişim

Kilitleme toplama, çöplük dalışı, sosyal mühendislik.

7. Makinelerin gizli ömrü

Sadece nasıl çalıştığını açıklarlar, bazen puanlarını kanıtlamak için bir hack yaparlar.

6. mitbusters

Her bölüm “Bunu yapmak için birlikte nasıl hackleyebiliriz?”

5. Hurda yığın mücadelesi / hurdalık savaşları

Bir çöp yığını göz önüne alındığında, bir hovercraft veya yarış bisikletleri gibi özel bir şey yaratmaları gerekir.

4. Nerds’in zaferi

Bilgisayar korsanlarının dünyayı teknolojileriyle nasıl yönettiği gerçek hikayesi

3. Hackleme Gizli Geçmişi

Hacking’teki en tanınabilir isimlerden bazılarının ayrıntılı hesapları.

2. Hacks

Farklı Hacker Kültürünün Ne Olabileceği Bir Bakış

1. Hacker’lar da insanlardır.

Esas olarak eksileri olan insanlardan röportajlar. Şimdi kültürde neler olup bittiğini görmek için müthiş bir yol.

Dürüst olmak gerekirse, siparişin gerçekten önemli olduğunu sanmıyorum. Şahsen, mitbusters ve hurda yığın mücadelesini bir numaraya yaklaştırırdım, bunlar için coşkumun sağlıksız olarak sınırları gösteriyor. Güvenlikte daha fazla olan biri listenin üstündeki yetkisiz erişim sağlayacaktır. Noktayı alıyorsun.

Hepimizin üzerinde anlaşabileceğimiz şey, bunların hepsi harika.

Bir 3D yazıcı çalıştırma kablosuz olarak

3D yazıcısını artırmak için çok daha fazla yol arıyor, [JJ] kablosuz hale getirmeyi seçti. Ellerini 10 $ Bluetooth modülünde aldı ve bunun laptopuyla bağlantıyı yapmanın sadece bir şey olacağını düşündü.

Yüzey montaj modülleri olarak geldiler, bu yüzden yapması gereken ilk şey bir koparma kurulu geliştirmekti. Bu, 3.3V modülünü 5V CNC elektroniğiyle güzel bir şekilde oynamaya dönüştürmek için bir seviyeye dönüştürmek için iyi bir fırsat sundu. Kurulun ilk versiyonu iyi sonuçlandı, ancak gerçekten kötü bir iletişim aralığı vardı. Yukarıda belirtilen ikinci sürüm, modülün antenini koparma tahtasının kenarından kapatır ve çok daha iyi çalışır.

Bu kurulun gelişiminde yürüyen moladan sonra bir klibi gömdük. [JJ] Eagle CAD dosyalarını Megaupload bağlantısı olarak paylaştı, ancak rahatınız için moladan sonra dosyayı da yansıttık.

[İndir Zip Arşivi]

[Teşekkürler Kyle]

MATLAB and SIMULINK FOR ZYNQ

Although we see a lot of MATLAB use in industry and in academia, it isn’t as popular in the hacker community. That’s probably due to the cost. If you’ve ever wondered why companies will pay over $2000 for the base product, you might delight in the video of a webinar covering using MATLAB and Simulink (a companion product) to program the CPU and FPGA on a Zynq Zedboard. Not interested because of the price? If you aren’t using it for commercial purposes, it isn’t as bad as you think.

MathWorks is one of those companies that likes to market by practically giving away products to students with the hope that they’ll adopt the same tools when they land jobs in industry. Their flagship product, MATLAB, is well-entrenched in the labs and offices of big corporations. We’ve often thought that MATLAB is sort of what FORTRAN would look like if it had been developed in the last 20 years instead of 60 years ago. It is true that a base license for MATLAB is over $2000. However, if you aren’t using it for commercial purposes, and you can’t score a student license, you can get a personal license of MATLAB for about $150. The extra modules are also similarly decreased in price. If you are a student, the price drops to about $100, although numerous schools have licenses students can use at no cost to them.

If you view the video from [Noam Levine], you’ll see you get your money’s worth. If you are wanting to configure the FPGA directly, this isn’t for you. but if you just want to accelerate a program by pushing DSP or other algorithms that can benefit from hardware assistance, MATLAB makes it very easy.

The workflow is aimed at a big corporate team, of course. There are requirements and tools for collaborating in a team. Not that those are bad things, even for a hacker project. The viewpoint is you build a model using Simulink that looks at the system from a very high level.

A GUI lets you indicate what parts of the model are actually in the FPGA and a wizard takes you through building the HDL that will configure the FPGA. The example project is the prototypical blinking LED, but it is still illustrative of how the tool can help you push functions to the FPGA.

Of course, MATLAB is good for lots of things. We’ve seen it decode radio signals from an RTL dongle. We’ve also seen it crunch data to help clients with spinal cord injuries. Is it worth $2000? Bağlı olmak. If your time has value and your project is going to make any money, the productivity gains (once you know what you are doing) probably swamp the cost quickly. A few hundred bucks for the personal edition is an even smaller bite, but then again, there’s no return on it because you can’t use it for any money-making endeavor.

If you just need number crunching and you don’t want to blow a few hundred bucks, there are quite a few good open source alternatives including GNU Octave, Scilab (and Scicos), SageMath, and FreeMat. These are all very similar to MATLAB with respect to syntax and base features. numerous even can run in the cloud so you don’t have to install anything. but they are probably going to lack the advanced toolkits and features you will find available for MATLAB. some of them do, however, have some path for FPGA-based development. In particular, Scicos and Scilab can use Scicos-HDL.

Tüm Kemer Öğütücülerinin Annesi

Bu günlerde herkes bant değirmeni inşa ediyor gibi görünüyor. [Jeremy Schmidt] sadece bandwagon’u umut ediyor, ancak yanlış olursunuz. İhtiyaçları için mükemmel kemer öğütücüsünü taramak için iki yıl sürdü. Şimdi mükemmel canavarı geliştirdi ve söylemeliyiz, oldukça etkileyici!

[Jeremy], eğim yapabilen öğütücüler görmüştü, ancak çoğu, tablo da dahil olmak üzere tüm makineyi eğin. Makinesini bağımsız bir tablo ile tasarladı. Bu, tablo düz kalırken, kayışın herhangi bir açıyla yerleştirilebileceği anlamına gelir. İş parçasına 45 derecelik bir açıyla bir program öğütülmesi ile gerçekten büyüleyici tamamlandığını başardı.

Hiçbir gelişme sorunları olmadan değil. [Jeremy’s] davasında, makine ve tabloların yanı sıra bir alıcı olarak işlev gören kutuyu oluşturuyordu. Rutin kare tüp stoğu yeterince sağlam değildi, bu yüzden bar stoğu gidecek yöntemdi. Kutuyu oluşturmada ilk girişim, kaynak gerilmeleri nedeniyle çarpık bir tüple sonuçlandı. [Jeremy], ikinci kez daha temkinliydi, bölümden dört kaynağın bölümüne geçti. Bu, sıcaklığın yanı sıra binin yanı sıra sıcak kaldı.

Nihai sonuç, kesinlikle [Jeremy] ‘de atabileceği hiçbir şeye dayanacak inanılmaz derecede sert bir makinedir.

İşte daha fazla kemer değirmenini görmek istiyorsanız, [BOB] ‘nün Koşu Bandı Bant değirmeni veya [Mike’s] dönüşümünü inceleyin.

Milwaukee’de geçen hafta Kübik Cyphercon rozeti

Wisconsin’in Premier Hacker Konferansı Cyphercon’du. Elektronik konferans rozeti olmadan ya da bir kordondan asılı bir 45 olan bir hacker con yapamazsınız ve Cyphercon 2017 rozeti hayal kırıklığına uğratmaz. Tymkrs’deki milletler tarafından sevgiyle tasarlanan elektronik bir küp. Aynı zamanda güvenlik delikleri ve kablosuz iletişim içeren bir bulmaca kutusu. Bu bir rozet ağları ve gördüğümüz en iyi konferans rozetlerinden biri.

Cyphercon 2.0 rozetinin en belirgin özelliği ekstra boyuttur. Başlangıçtan itibaren, bu rozetin tasarımı, güzel hazırlanmış PCB’lerden inşa edilmiş ve kenarlarda birbirine lehimlenmiş 3 boyutlu bir küp idi. PCB’leri üçüncü boyuta getirme teknikleri gerçekten yeni bir şey değildir – daha önce 3D PCB’ler gördük – ama asla bu tür bir hacimde. Cyphercon için inşa edilen dört yüz rozet vardı ve her bir eklem elle lehimlendi. Meclisinizin yapmayacağı bir şey budur ve daha büyük bir con için 3D rozetleri monte etmek zorunda kalacak fakir lehim maymunları hakkında düşünmekten nefret ediyorum.

3D, Cyphercon rozetini tek kandırmak değil. Küpün her iki tarafında, LED’leri, mikroişlemcileri, otobüsleri ve tek bir USB bağlantı noktasını açığa çıkarır. Bu USB bağlantı noktası, kullanıcının pili şarj etmesine izin verir, ancak dizüstü bilgisayarınızda bir terminal emülatörü yüklerseniz ve rozeti takın, gizem, entrika ve boğulma dünyasına düştünüz. Bu rozet, bir röle tabanlı bir bilgisayarı bir füze silodan çıkan parçalardan bir röle tabanlı bir bilgisayarı yeniden birleştirmek için bir oyun hedefi ile bir metin macera oyunudur. Röle bilgisayarı tamamlandığında, rozet, vintage bir zaman paylaşımı işletim sistemi için bir emülatöre dönüşür. Bu işletim sisteminde, kod yazabilir ve diğer rozetlerinize dağıtabilirsiniz. Bu ciddiyetle etkileyici şeyler.

Kübik Cyphercon rozeti arasında, Hunter S. Rodriguez rozeti bu yaz ve nintendo emülatörleri olan rozetleri, bu, elektronik konferans rozetleri için müthiş bir yıl gibi görünmektedir. Buradaki sanat ve beceri şaşırtıcı ve toplumun nasıl geleceğini görmek için sabırsızlanıyorum.

Aşağıda, Cypbercon rozetinde birkaç videoyu kontrol edebilirsiniz. [Wire] ‘nin son dokuz ay boyunca nasıl oluşturulduğunu açıklama, Cyphercon rozet paneli konuşması gibi.

Dermal implantlar, straplez görünümü anlamına gelir

Google Cam bir yıldır, yani bile, o zamandan sonra bile, hepimizin robotik Odaklarımıza göre yükseltilinceye kadar hala beş yıla kadar bir göz atıyoruz. . [Justurn] Sadece bekleyemem, bu yüzden Cybermen’e derhal implantlarla bağlantılı Android kontrol kol saati ile başlamayı seçti.

[Justurn] ‘nin, Dermal İmplantları ve İPod Nano’yu içeren bu daha önceki HackaDay postasından iş için motivasyonunu aldı. İPod Nano’nun, ancak Sony SmartWatch’ın yanı sıra, hayranlığın kaçınılmaz suçlamaları olmadan da çok fazla işlevselliğe sahip değil.

Donanım yükseltmesi için kolunu hazırlamak için, [Justurn], bileğine konan dört titanyum dermal çapa sahipti. Çapalarının birkaç ay boyunca iyileşmesine izin verdikten sonra, [Justurn], smartwatch’ın kayışının klipsinin yanı sıra, baskılarının bazlarında da son derece güçlü Neo mıknatısını kurdu.

Sonuç, manyetik olarak monte edilmiş, android kontrollü bir görünümdür, bilekteki [Justurn] ‘ye. Biz de seviyoruz.

En iyi hack belgeselleri nelerdir?

Hacklemenin en iyi ve en kötü tasvirlerimizle devam ediyor, size ilk 10 hack belgeselini getirmek için kaynaklarımızı topluyoruz. Yine, en güçlü kaynağın hack topluluğu olduğunu düşünüyoruz, bu yüzden ne düşündüğünü duyduğun şeyi duyalım. Yalnızca belgesellere sahip olmak harika olurken, uygun hissettiğiniz bir Hollywood filmi varsa, devam edin ve bize bildirin. Eğer bir meydan okuma için hazırsanız, bize bilgisayarlar / telefonlar yerine donanım hack ile ilgili bir şeyi bulun!

Sadece referans için, burada filmlerde hacklemenin en kötü 10 porsiyonunun yanı sıra bölüm 2’si vardı. Yukarıda gördüğünüz en iyi 10, kukulluysa, # 4’ü kapattım.

Oyunu Okuma Çocuk arabaları I2C

ile bir oyun çocuk emülatörü gördükten sonra ilk kez, [Thijs] şaşırdı. Bir oyun Kidaş Kartuşunu bir emülatör üzerinde çalıştırabilen bir dosyaya dönüştüren sadece bir avuç elektronik olan küçük bir kutu sadece büyülüdür. [THIJS], GB ve GBC kartuşları hakkında çok şey öğrendi, ancak yine de bir şeyi gerçekten öğrenmenin tek yolunu düşünüyor, kollarınızı açmak ve ellerinizi kirletmektir. Böylece [Thijs] ‘oyun Kid Kartuşu damperliğinde, bir çift I2C liman genişleticileri ve ahududu pi ile güçlendirildi.

ROM’ları bir Ahududu Pi’nin yardımıyla inanılmaz derecede Nintendo oyunlarını çıkarmak için bir yapıya ilham verdi, [THIJS], kendi GB sepeti damperli kamerasını oluşturmak için gereken tüm donanımları aldı. A DS Lite Kartuşu Adaptörü, fiziksel bağlantıyı ve bir çift MCP23017 G / Ç genişleyicilerini sağlamıştır – biri bir dilim PI / O paneline lehimlenir – elektrik bağlantılarını sağladı.

Sonunda, [Thijs], ROM’ları Pokemon Sarı ve Altın’ın Japon baskılarından yaklaşık 13 dakika içinde atmayı başardı. Bu, [thijs] bu yapım için ilham veren postada snes sepeti başına 26 dakikalık bir transfer hızıdır. Yine de, [THIJS] muhtemelen bu yapıdan çok şey öğrendiğini, özellikle de ideal bankaları kartuşun atılmasıyla ilgili bazı sorunlardan sonra olduğunu söyleyen ilk kişi olacak.