Clearwalker’ın aydınlatılmasını izleyin ve ayak parmaklarını

[Jeremy Cook] ‘nin strandebeest’teki en yeni almasını izleyin, Clearwalker, yuvarlanmaya hazır! Bir süre bu proje üzerinde işteydi ve bizi elektronik ve kontrol sisteminin yanı sıra son montaj tweaks’u ile yürür. Clearwalker tamamen kontrol edilebilir ve bir pan ve tilt video kamerası ve programlanabilir LED segmentleri ve hatta bir kuyruğu içerir.

[Jeremy] son ​​gördüğümüzde, bu tasarımda işteyken, henüz işlevsel değildi. Bize [Theo Jansen’s] klasik strandbeest tasarımının motorlu bir polikarbonat versiyonunu oluşturan tüm temel tasarım ve montaj detaylarını gösterdi; İşlem için çok daha fazla, parçaları yukarı ya da aşağı ölçeklendirmekten daha fazlası var. Mutlu bir şekilde, [Jeremy], fotoğraf galerisinde kristal net cazibesini ve ayrıca aşağıda gömülü yeni bir video gösterebilir.

Strandbeest’in herhangi bir enkarnasyonu, izlemek için büyüleyicidir ve farklı görmeyi daha da iyi görmek, hatta, hatta (veya özellikle) hibrit strandbeest bisiklet kadar geleneksel olmayan olanları daha iyi görüyor.