Hack: Buzdolabında Yumurta İzleme

İşte buzdolabınızdaki yumurtaları ekranlayan bir fikir parçası. Hala ilerlemenin yanı sıra, genel halkın henüz dijital yumurta takibi için hazır olduğuna inanmıyoruz. Ancak, fikrinizi beğenmekten hoşlanıyoruz ve kendi sürümünüzü belirleyebileceğinizi görmenizi istemek istiyoruz.

Gadget hakkında anladığımız şey şudur. Size tam olarak ne kadar çok sayıda yumurta bıraktığını, hatta her birinin buzdolabınıza girdiği tarihi izler.

Peki, bu şeyin içinde olanların yanı sıra en hızlı olanı kimin geliştirebileceği? Bazı özellikleri de kapsayacağız, başlamanızı sağlamak için biraz spekülasyon yapacağız: Kapı açıldığında ve her yumurtanın altındaki bir LED’in en eskiünü aydınlatmak için bir LED’in yanı sıra ortaya çıktığını bulmak için bir ışık sensörü var. Işık sensörünün, yumurta LED’lerinin her birini bir ışık sensörü olarak kullanan bir mikrodenetleyici tetiklediğine inanıyoruz. Eşik düşükse, o zaman kesinlikle bir yumurta var. Aynı şekilde, tepsinin on dört slot olduğu gerçeğini; Yumurta satın almadığınız sürece, sadece iki ayrılıncaya kadar her zaman odanız olacaksınız.

Birini geliştirirseniz bilmek istiyoruz. 3B baskılı bardaklara, düşük güçlü mikrodenetleyici olduğuna inanıyoruz, ancak en uygun fiyatlı WiFi çözeltisine gübrelendik. Düşüncelerinizi yoruma yazınız.

[GEEK’in zihiniyle her gün Haberler aracılığıyla reddit üzerinden]