Egzersiz bisikleti, indirme hızınızı harekete geçirir; Müzik çalma ile karışır

Dünyadaki en küçük egzersiz bisikleti içerdiğinden bu işe sahip değiliz. Bu dinamik ikilenin eklendiği hız kontrol özelliklerinden bu yana ön sayfada. Telefon, webcycle olarak adlandırıyorlar ve birinde gerçekten iki hack.

2009’da Geri Dönüş [Matt Gray] yanı sıra [Tom Scott], bisikletin üzerinde bir Arduino’yu kapattı ve krankların devrimlerini belirlemek için kullandığı gibi bir Arduino’yu (ayaklarınızın da halkalarınızın ne kadar hızlı gidiyor) olduğunu belirledi. Bu, gidonlara sabitlenmiş olan laptop kadar bağlanmıştır. Bu yöntem çalışırken internette gezinebileceğiniz, ancak bant genişliği doğrudan pedal hızından etkilenir. Videonun tadını çıkarmak istiyorsanız, terlemek zorunda kalacaksınız …. çok fazla. Moladan sonra klipte kontrol edin.

Bu Mart, tekrar seyahat edebilmesini sağlamak için Webcycle’u depolama dışı bıraktılar. Bu sefer egzersiz odalarında gürültü sistemiyle bağlantılıdır. Bu durumda bir rekor oyuncu motoru kurbandır. Bunu tahmin ettiniz – pedal hızı, perdeyi büyük ölçüde modüle ederek döner tablanın oranını belirler. Bu klibin tadını çıkardığınız zaman yöneticinin etrafta olmadığından emin olun.

Bu insanlar bu hacklerle gerçekten eğlenir. Hacktacular Tiny Golf Sahası’ndan “Tom’s] doğum günüydü.

Bant Genişliği Kontrolü:

Müzik Hızı Kontrolü:

[Teşekkürler Tom]